Hmm...resuscitare forum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Hmm...resuscitare forum

Mesaj  adrian la data de Vin Sept 04, 2015 10:31 am

.....?! Crying or Very sad
adrian

Puncte : 871
Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 54
Localizare : Satu Mare

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Hmm...resuscitare forum

Mesaj  UnOm la data de Sam Sept 05, 2015 10:00 am

Mie din pacate nu imi pream ai permite timpul sa mai fac mare lucru, si din pacate observ ca pozele, din cauza fb` dispar dupa o perioada, asa ca m`am hotarat ce fac sa postez pe albumul din Facebook, mai postez si aici, dar or sa dispara dupa n luni din pacate:(
UnOm

Puncte : 196
Data de inscriere : 17/05/2011
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mesaj  Diever la data de Vin Mar 11, 2016 9:39 am

Da, Adrian, se pare ca "moda" forumurilor a fost inlocuita cu altele. Probabil pe masura expansiunii generatiei care nu se mai da in vant dupa citit, iar dupa scris nici atat; poze, filmulete, emoticoane sunt suficiente. Asta insa nu explica nici partial de ce "vechea garda" care a dat initial viata forumului a depus armele. Personal as putea sa-mi gasesc scuze, dar nu cred ca ar fi altceva decat... scuze Embarassed . Cred ca saptamanal imi propun sa ma pun sa pozez tot ce-am mai realizat, sa urc pozele la galerie si la noutati (daca le-as pune individual cred ca as avea o pagina de cuprins de unul singur) si sa discutam cu totii tehnici, reusite, esecuri, planuri, modalitati de a ne da reciproc curaj... Si intre timp... uite ce distanta e intre posturile consecutive. Problema mea principala este serviciul. Ciudat, cand m-am apucat de traforaj tot serviciul era cauza. Atunci era uzura psihica, veneam acasa pachet denervi si decat sa-i vars pe familie, care nu era de vina, mergeam in atelier si ma calmam facand rumegus. Smile . Acum insa uzura a devenit fizica, si cand ajung acasa semanand cu ce-i mai jalnic in serialul "Fear the Walking Dead", cu putin noroc imi fac curaj sa mai fac niste aschii, dar ca sa le postez slabe sanse.
Diever

Puncte : 443
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 46
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Mesaj  adrian la data de Lun Mar 14, 2016 10:30 pm

Mda ,ne manca sufletu' capitalismu' asta.Nici nu stiu ce sa zic,respectiv sa fac,daca ma uit bine ,cred ca, inca am cele mai multe postari .Si asta fara sa intru cu lunile pe forum,in ultimii ani.
adrian

Puncte : 871
Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 54
Localizare : Satu Mare

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus