Moderator forum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Moderator forum

Mesaj  Admin la data de Joi Dec 16, 2010 11:35 am

Caut un membru interesat in a fi moderatorul acestui forum. Moderatorul trebuie sa urmareasca toate subiectele, sa atentioneze pe cei ce nu scriu la obiect sau folosesc un limbaj licentios si cel mai important sa propuna la randul sau subiecte noi de discutie care sa insufleteasca activitatea pe acest forum. Cei interesati imi pot trimite e-mail pe florin @traforaj.ro sau mesaj personal pe acest forum. Imi rezerv dreptul de a alege dintre potentialii doritori.
Admin
Admin

Puncte : 815
Data de inscriere : 16/09/2009
Varsta : 49
Localizare : Bocsa - jud. Caras-Severin

Vezi profilul utilizatorului http://www.traforaj.ro

Sus In jos

Re: Moderator forum

Mesaj  cristi77 la data de Mier Ian 12, 2011 9:58 am

Am constatat ca s-a gasit un moderator pt. forum,asa ca propun infiintarea a doua noi topicuri sau categorii de topic:arrow: :

- ATELIERUL MEU -unde sa punem poze cu locul unde ne desfasuram activitatea indiferent ca este un atelier in adevaratul sens al cuvantului sau coltisor din apartament , oricum acel loc este sfant.( nu l-am deschis eu pt. ca nu am facut poze ,dar promit ca in curand le voi pune ,bineinteles daca sunteti de acord cu propunerea mea )

-CARCIUMA - aici se discuta orice subiect care nu tine de traforaj ,de la manatul oiilor lol! la manatul corabiei pirat .Propun acest topic (desi recunosc ca nu sunt cel mai vorbaret de pe forum) pt. socializare.
cristi77

Puncte : 22
Data de inscriere : 17/05/2010
Varsta : 40
Localizare : Timisoara

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Mier Ian 12, 2011 11:01 am

Am scris undeva ca am gasit un moderator sau de unde ai tras concluzia? Nu am gasit inca pe cineva. Propunerile tale sunt interesante. Apropo! De ce nu ai inca un album cu lucrarile tale la "Galerie"?
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  cristi77 la data de Mier Ian 12, 2011 11:34 am

Am vazut scris la rangul lui Avram Dan -moderator si de aici si concluzia Embarassed
Din pacate la Galerie nu am ce posta , timpul nu mi-a permis sa imi vad hobby-uri (din pacate am multe), dar zilele trecute am descarcat niste modele de pe forum.ro si sper ca saptamana asta sa ma apuc de lucru . De aceea nu am fost foarte activ pe forum (desi am fost la zi cu ce s-a discutat),nu prea vroiam sa discut despre un lucru la care eu nu prea i-au parte, dar am constatat ca intensitatea discutiilor s-a cam diminuat in ultimul timp ,imi cer scuze daca ma pripesc, si m-am simtit obligat fata de oameni care m-au incantat cu lucrariile lor, sa intervin cu ceva care sa mai insufleteasca acest minunat forum. Sper ca nu am devenit prea "siropos" dar asta simt eu in momentul de fata. Promit sa revin cu poze atat cu atelierul meu cat si cu niste lucrari.
cristi77

Puncte : 22
Data de inscriere : 17/05/2010
Varsta : 40

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Mier Ian 12, 2011 11:49 am

Ai dreptate in ceea ce priveste intensitatea discutiilor, de aceea caut un moderator. Dam Avram e prietenul meu si un artist desavarsit, dar din pacate nu are timp, la fel ca si mine. Are toate drepturile unui moderator si o poate face oricand. E nevoie insa de cineva care sa dispuna de timp.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Diever la data de Sam Ian 15, 2011 10:03 am

Ideea cu topicul "Atelierul meu" mi-a trecut si mie prin cap, dar are si efecte secundare nedorite. Unul din ele este ca pentru niste poze trebuie sa te apuci sa faci o curatenie ca pentru musafiri.
O parte din atelierul meu e vizibil in topicul "La scara mare".
Diever

Puncte : 443
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 46

Sus In jos

Moderator

Mesaj  th3mentor la data de Mar Aug 09, 2011 5:50 am

Daca mai este inca nevoie de moderator, ma ofer eu. Dispun de timp si ceva cunostinte. Smile
th3mentor

Puncte : 110
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 36
Localizare : Arad

Vezi profilul utilizatorului http://traforaj.wordpress.com

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Mar Aug 09, 2011 8:27 am

Cu mare placere, cand o sa vad un album cu lucrarile tale la "Galerie".
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos