Expozitie traforaj

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Expozitie traforaj

Mesaj  Admin la data de Vin Noi 12, 2010 9:38 am

Levente Dul a avut in Fagaras o expozitie de traforaj la Casa de Cultura. Expozitia a fost un succes, dupa cum puteti vedea daca accesati linkul acesta: http://www.youtube.com/watch?v=6jrfI5D_zg8
Imaginati-va o expozitie a tuturor membrilor acestui forum. Ce spuneti?
Admin
Admin

Puncte : 815
Data de inscriere : 16/09/2009
Varsta : 49
Localizare : Bocsa - jud. Caras-Severin

Vezi profilul utilizatorului http://www.traforaj.ro

Sus In jos

Re: Expozitie traforaj

Mesaj  cardaluc la data de Vin Noi 12, 2010 10:04 am

Interesanta expozitia, am vazut si modele facute de tine Florin. Cred ca ar fi o idee buna realizarea unei expozitii cu lucrari ale membrilor. Problema e ca cineva trebuie sa se ocupe de spatiul expozitiei, etc.
Pentru site-ul si forumul traforaj.ro ar fi o publicitate buna, sigur mai sunt pasionati de traforaj care inca nu sunt membri si chiar nu stiu de forumul nostru.

Cardaluc (Lucian)
cardaluc

Puncte : 227
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Iasi

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  adrian la data de Sam Noi 13, 2010 7:52 am

Chiar ma uit pe Youtube la inregistrare si ma bucura ca a reusit sa expuna si chiar sa ajunga pe un canal de stiri...nu-i putin lucru .
Felicitari,Levente.
adrian

Puncte : 871
Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 54
Localizare : Satu Mare

Sus In jos

EXPOZITIE TRAFORAJ

Mesaj  melian la data de Sam Noi 13, 2010 10:13 pm

Lumea nu-si da seama de artistii care traiesc printre noi... Prietenii, colegii cred ca-i ceva normal ca unul sau altul dintre ei sa stie sa cante,
sa deseneze..., dar sa lucreze la traforaj mai rar... Nimeni nu-si poate inchipui clipele de neliniste si nesomn pana se ajunge la o astfel de expozitie. Felicitari, Felicitari....

melian

Puncte : 213
Data de inscriere : 07/11/2009
Varsta : 64
Localizare : Ilva Mare, Bistrita-Nasaud

Vezi profilul utilizatorului http://www.artizanat.net

Sus In jos

Mesaj  Diever la data de Mar Noi 16, 2010 10:01 am

Romanii au talent. Si noi printre ei. Fara sa facem spectacol.
O expozitie - completata cu un colt un care, prin rotatie, cate unul sa si lucreze cate ceva, ca sa ilustreze natura hobby-ului - ar fi o idee deosebita. Nu si usor de pus in practica, la cat suntem de dispersati. Ma bucur pentru Levente ca a reusit sa organizeze expozitia - ma gandesc ca intr-un oras mic, in care oamenii se cunosc si vorbesc, e, poate, mai usor.
Diever

Puncte : 443
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 46
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Mesaj  adrian la data de Mier Noi 17, 2010 11:21 am

Imi pare rau ca Levente nu este mai'' vorbaret '',mi-ar place sa ne spuna cate ceva ,cum a fost atmosfera la expozitie sau de fapt orice despre expozitie ,el stie cel mai bine.
adrian

Puncte : 871
Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 54
Localizare : Satu Mare

Sus In jos

Mesaj  Dul Levente la data de Mar Dec 28, 2010 12:16 am

Buna ziua. sint levente, spuneti ca nu sint vorbaret ba chiar sint.as vrea sa vorbesc la telefon cu orcare dintre membri forumului.Expozitia din punct de vedere al reclamului a avut un mic succes aici la fagaras dar ca vinzare, nu sint bani.Da putem face o expozitie impreuna la brasov.Daca doriti ar trebui sa vorbim la telefon si sa ne intelegem cu totii.expozitia va fi gratis la brasov si eu am avuto gratis la fagaras dar o sa fie o mica problema cu transportul. daca doriti putem face o expozitie impreuna in felul acesta putem demonstra lumii intregi ca existam si sintem la fel de buni ca si cei din america sau canada.Numarul meu de telefon este 0744683734.Puteti sa ma sunati toti membrii forumului sa ne intelegem si sa o punem de o expozitie la brasov daca doriti. Eu am fost deja invitat dar cred ca singur nu merg.Daca am merge toti mas duce. daca o sa vorbim am sa vorbesc si eu cu directorul de la casa de cultura de aici din fagaras am inteles ca sint buni prieteni cu cel de la brasov a fost foarte incintat de ce a vazut la fagaras se pare ca expozitia se poate realiza.Astept telefoanele voastre si daca credeti ca merita sa facem o expozitie intrun oras mare avem ocazia.Va doresc sarbatori fericite si LA MULTI ANI si sper sa vorbim si sa ne intilnim cu totii la o expozitie la brasov.Toate cele bune.

Dul Levente

Puncte : 5
Data de inscriere : 12/02/2010
Varsta : 42
Localizare : fagaras

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus