Mesaje Diever

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Mesaje Diever

Mesaj  adrian la data de Dum Feb 07, 2010 2:07 am

Pamantul catre Diever : - Ai primit mesajele mele?
adrian

Puncte : 871
Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 54
Localizare : Satu Mare

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Mesaje Diever

Mesaj  Diever la data de Dum Feb 07, 2010 9:22 am

Diever catre Pamant: am primit un mesaj, am inteles ca nu se poate face mare lucru. Am incercat sa instalez si eu Corel pentru a incerca sa vad ce se poate si mai ales ce nu se poate face, dar desktopul asta amortit a stat 2 ceasuri in instalare si in final n-a mers nimic. Pe urma am pierdut problema din vedere, din cauza unor peripetii cu doctori. Imi pare rau ca am uitat de problema. Am taiat partea utila dion poza si i-am facut o re-scalare ca sa-i cresc rezolutia, dar aparent a crescut doar rezolutia, nu si calitatea. Asa ca sunt pe undevan in impas. Nu am alte poze, iar obiectul ar trebui, din motive istorice Smile sa contina poze din acea perioada. Mai nou ma gandesc sa revin la optiunea initiala si sa pun poze listate la rezolutie buna sau scoase pe hartie foto. Multumesc mult pentru ajutor; nu te necaji ca nu s-a putut, uneori e decisiva materia prima (mai ales cand vrei sa faci un bici care sa pocneasca Smile ).
LE: Acum vad ca aveam mesaje si pe mesageria interna a forumului, dar numai pentur ca mi-ai zis sa le caut. Forumul nu anunta userii ca au mesaje personale? trebuie verificate preventiv? Pe alte forumuri am vazut implementata o functie de avertizare. Nu critic, fac sugestii utile.
Diever

Puncte : 443
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 46
Localizare : Timisoara

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum