jocuri pe calculator

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

jocuri pe calculator

Mesaj  cardaluc la data de Mar Ian 26, 2010 9:05 am

Salutare. Nu stiu daca sunt printre noi si "gameri", daca mai au timp si de jocuri.
Eu nu sunt un jocator inrait dar am jucat multe la viata mea, mi se mai pune pata pe un joc si stau calare pe el pana il termin (asta insemnand 6-7 zile) . As vrea sa stiu ce jocuri mai jucati . Poate ma mai inspir si eu Very Happy .
Am jucat si imi plac aproape toate genurile de jocuri, sa spun asa cateva - shooter - Half Life, Dark Sector - la care prestez acum; jocuri cu masini - NFS, Grid; strategie - Starcraft, etc.

Cardaluc
cardaluc

Puncte : 227
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Iasi

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: jocuri pe calculator

Mesaj  adrian la data de Mar Ian 26, 2010 9:10 am

Lucian
lol! lol! lol! Eu singurul joc pe care il mai joc este de-a mama si de-a tata [nu-i un joc usor] lol! In schimb fiul meu mai mic Nichita se joaca si pentru mine,in fiecare zi ne certam, pentru ca sta mult la calculator.
adrian

Puncte : 870
Data de inscriere : 21/09/2009
Varsta : 54
Localizare : Satu Mare

Sus In jos

Mesaj  cardaluc la data de Mar Ian 26, 2010 9:16 am

lol! lol!
E bun si jocul de-a mama si tata. Smile)
Poate e semn ca trebuie inca un calculator (de preferinte laptop).
Asta vorbeam si eu astazi, ca mai trebuie niste calculatoare in casa, vin astia 2 acus si e gata cearta lol! lol!

Cardaluc
cardaluc

Sus In jos

Mesaj  Diever la data de Mar Ian 26, 2010 11:14 pm

Cine se aseamana se aduna, iata ca si eu sunt mare (dar destul de discret) fan de StarCraft, il consider unul din cele mai bune jocuri facute vreodata (nu ca as avea cine stie ce expertiza in domeniu). Anul asta astept sa apara StarCraft 2 si in asteptare am reusit acum un an si ceva sa cumpar o configuratie pe care sa ruleze cat-de-cat sigur, un laptop. Desktopul e cam batran si oricum e tare disputat cu juniorul si cu seniorii; in general tanarul se multumeste cu jocuri flash pe internet iar mama cu e-mailuri (din cele ras-trimise cate 5 ture de glob). Si eu am dispute cu copilul (cine nu are inseamna ca nu are copii) pe tema timpului liber impartit intre calculator si seriale tampitele pe Disney Channel.
De discret am spus in sensul ca nici n-am reusit sa termin jocul, nici nu prea apuc sa joc (nici sa traforez). Mi-ar place sa gasesc o imprimanta A3 SH, chiar si daca ar merge numai pe negru, asta m-ar ambitiona poate mai mult la conceput proiecte (patternuri).
Diever

Puncte : 443
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 46
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Mesaj  Diever la data de Joi Sept 16, 2010 7:41 am

Ei, a aparut (la circa 3 ani de cand a fost anuntat) StarCraft 2, partea 1/3, l-am luat, pot spune linistit ca nu am asteptat degeaba. Ce bine ar fi daca ziua ar avea 32 de ore Smile.
Diever

Puncte : 443
Data de inscriere : 19/11/2009
Varsta : 46
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Mesaj  cardaluc la data de Vin Sept 17, 2010 6:56 am

Din pacate deja l-am terminat . Sunt in cautare de ceva nou si nu prea gasesc.
Si eu l-am asteptat foarte mult, e bine facut jocul, mi-a placut.

Cardaluc (Lucian)
cardaluc

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos